O nás

E-shop www.predsine.cz jsem založila na základě poznámky mého manžela, který spoluvlastní síť prodejen nábytku po celé České republice. Ta poznámka byla, že nemůže najít věšák na klíče, který by mohl ve svých prodejnách nabízet.

Na konci roku 2010 jsem si založila svou firmu, která se na začátku jmenovala www.vesakynaklice.cz a s pomocí manžela začala přemýšlet jak vyrobit hezké, jednoduché a funkční věšáky na klíče. Postupně jsme k věšákům na klíče přidali i věšáky na kabáty, poličky, zrcadla a botníky, abychom Vám zákazníkům mohli nabídnout kompletní předsíňový nábytek ve stejném designu a barevném odstínu.

Mám vystudovanou podnikatelskou školu a s manželem, který mi na začátku hodně pomohl jsem se postupem času naučila většinu sortimentu sama vyrábět. Sortiment, který na svých stránkách nabízím, je tedy vyroben v České republice. 

Z každé nové objednávky mám velkou radost a když ji vyrábím a připravuji k expedici, tedy pečlivě balím, aby nedošlo přepravou k poškození, představuji si, kde mé výrobky budou, a doufám, že Vám budou dobře sloužit.Anketa

Jak jste na nás narazili?

Internet 92%
Billboard 6%
Časopis 2%
Hlasovalo: 130